• image
  • image
  • image
  • image

Aprašymas

Prikabinamas mobilus pašaro maišytuvas AGRIPAK MM-5000 skirtas kombinuoto pašaro gamybai iš savų grūdų ir mineralinių vitaminų priedų. Toks pašaras, lengviau virškinamas, o tai leidžia sutaupyti. Mobilus pašaro maišytuvas ingredientus pasveria, sumala, sumaišo viso komponentus ir pasiekia optimalų pašaro vientisumą.

Pašaro gamyba, dažniausiai užtrunka daug laiko ir išskiria daug dulkių. AGRIPAK MM-5000 Reikalauja mažiau darbo ir dėl uždaro bunkerio bei maišymo erdvės beveik neišskiria dulkių. Per valandą, ši mašina gali paruošti apie 5t pašaro.

Dėl  savo mobilumo ir našumo, MM-5000 gali aptarnauti kelis ūkius per dieną. Visi reikalingi ingredientai, gali būti surinkti iš skirtingų vietų, o juos sumaišius, pašaras gali būti išpilamas tiesiai gyvūnams arba į atskirą saugojimo vietą. Mašina turi keičiamus sietus, kurie gali maišyti skirtingomis frakcijomis sumaltus grūdus. Šis AGRIPAK gaminys yra transportuojamas traktoriaus ir yra gerokai pigesnis, nei maišytuvai sumontuoti ant sunkvežimio.

Tiksli elektroninė svėrimo sistema, leidžia tiksliai dozuoti ir sverti skirtingus ingredientus. Tai ūkininkui, leidžia tiksliai sekti kiek gyvūnai suvartoja maisto.

Taip pat, šis įrenginys gali būti naudojamas kaip papildomas uždarbio šaltinis, mašiną išnuomojant kaimynams.

Specifikacija

 Modelis MM-5000
Maišymo bunkeris 5000 kg su keturiais svorio sensoriais, prijungtais prie maišymo kompiuterio
Grūdų malūno našumas 15 t/Val jei traktorius galingesnis nei 160 AG
Pneumatinis darbas 40m³ / min
Filtrai 14 oru valomų filtrų
Ilgis / plotis / aukštis 5100 mm / 2400 mm / 3750 mm
Tuščio svoris 4,460 Kg
Maksimali ašies apkrova 10,500 Kg važiuojant ne greičiau 40 km/h
Padangos 435/50 R19.5
Orinis stabdis Iki 40 km/h
Galios poreikis 118 kW / 160 AG